Konferencje i wydarzenia 2017 SEM, o których warto wiedzieć!

Rok 2017 przynosi wiele okazji do podniesienia kwalifikacji i nawiązania nowych branżowych kontaktów. Choć jeszcze nie wszystkie karty zostały odkryte, zebraliśmy dla Was kilka wydarzeń związanych z marketingiem internetowym oraz e-commerce, które odbędą się w tym roku.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto pojawiać się na konferencjach, targach i innych wydarzeniach. Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się spotkania!

Dowiedz się też, jakie wydarzenia w 2022 roku warto zanotować w kalendarzu:

I ♥ marketing & social media

Już 1 marca konferencja I love marketing & social media – trzecia edycja i aż dwa dni wiedzy z zakresu marketingu i social media. To okazja, by zobaczyć każdego dnia aż 19 wystąpień ekspertów e-marketingu (m.in. Macieja Lewińskiego, Pawła Tkaczyka, Moniki Czaplickiej).

Nie dziwi fakt, że bilety zostały wyprzedane. Organizatorzy zapewniają nie tylko wysokiej jakości treści i najlepszych trenerów. Kolejną dawkę emocji dostarczać będzie grywalizacja – wynagrodzenie trenerów zależy od liczby głosów, jaką uzyskają na swoją prezentację.

Kiedy: 1.03 – 2.03.2017
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

Mobile Trends Conference

Kilka dni później wydarzenie dla wszystkich, którzy “chcą wiedzieć wszystko o mobilnych trendach”.
Jeśli interesują Cię nowości w marketingu, zarządzaniu, oprogramowaniu i projektowaniu, ta konferencja jest dla Ciebie. Szósta edycja Mobile Trends Conference to trzy dni wiedzy, networkingu i świetnej atmosfery!

Pierwszego dnia konferencji odbędzie się również Mobile Trends Awards 2017, czyli przyznanie nagród dla najlepszych rozwiązań mobilnych poprzedniego roku.
Głosowanie internautów na firmy i instytucje wykorzystujące mobilność zakończyło się 3 lutego. Czekamy na wynik!

Kiedy: 8.03 – 10.03.2017
Gdzie: Kraków, Kijów.Centrum

Mail My Day

Wielkimi krokami zbliża się również piąta edycja Mail My Day.
Pierwszy dzień to możliwość wzięcia udziału w prelekcjach, w których eksperci będą dzielić się wiedzą. To szansa poznania case study zarówno z rynków polskich, jak i zagranicznych.
Drugi dzień daje możliwość udziału w warsztatach, na których dowiesz się m.in. jak wykorzystać email marketing i łączyć go z innymi działami.

Kiedy: 22.03 – 23.03.2017
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy/ Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Targi Mobile-IT 2017

Udział w Targach Mobile-IT 2017, to okazja na spotkanie przedstawicieli branży mobile, IT i e-commerce. Jest to możliwość wymiany doświadczeń między specjalistami z tych dziedzin.
Szeroki zakres tematyczny targów sprawia, że każdy znajdzie dawkę wartościowej wiedzy.

Skorzystaj z okazji i dowiedz się m.in jak zaplanować kampanię e-mail marketingową, poznaj przykłady, które pomogą uniknąć kłopotów z prawem w e-biznesie.
Targi Mobile-IT to nie tylko szansa na zdobycie nowej wiedzy, ale także na nawiązanie kontaktów.

Kiedy: 22.03 – 23.03.2017
Gdzie: Kraków, Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe EXPO

Kongres Online Marketing

Kongres Online Marketing to pierwszy Kongres Szkoleniowy w Polsce. Masz okazję wzięcia udziału w 8 szkoleniach marketingowych, a dzień po Kongresie będziesz mógł skorzystać z wybranego całodziennego warsztatu.

Tematyka tegorocznego kongresu dotyczy samodzielnego prowadzenia kampanii promocyjnych w internecie – krok po kroku.

Kiedy: 30.03.2017
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

XII Targi eHandlu

To kolejna okazja na poszerzenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeniami z praktykami handlu internetowego. Organizatorzy w tym roku, prócz licznych wystaw, zapowiadają aż 32 eksperckie prelekcje.
Weź udział w kolejnej edycji Targów eHandlu i poznaj nowe rozwiązania dla eCommerce.

Kiedy: 10.05.2017
Gdzie: Gdańsk, AMBEREXPO

infoShare 2017

Największa konferencja w Europie Środkowo – Wschodniej już niedługo. Dzięki wystąpieniom ponad 100 prelegentów z Polski i z zagranicy, można liczyć na ogromną dawkę wiedzy z zakresu nowych technologii, mediów oraz wsparcia dla młodych firm.

infoShare to nie tylko konferencja, to także warsztaty oraz możliwość wzięcia udziału w Startup Contest.

Kiedy: 17.05 – 19.05. 2017
Gdzie: Gdańsk, Amberexpo

Festiwal SEO 2017

W maju odbędzie się Festiwal SEO 2017. To już piąta edycja festiwalu, podczas której możemy liczyć na interesujące case study, wiele informacji na temat nowości w marketingu wyszukiwarek, a także spotkanie praktyków z branży.

Festiwal SEO jest szczególnie bliski naszej agencji. W 2014 roku Paweł Rabinek – właściciel Redseo, przedstawił na nim prezentację “Google News w służbie SEO”. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tutaj.

Kiedy: 19.05.2017
Gdzie: Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Konferencja E-commerce Development

Podczas Konferencji E-commerce Development udzielone zostaną odpowiedzi na pytania związane z branżą e-commerce.

Ideą tegorocznego spotkania będzie spojrzenie na branżę z perspektywy klienta. Dotknięte zostaną między innymi takie zagadnienia, jak komunikacja z e-klientem, jego wybory, sposoby na zwiększenie sprzedaży.

Kiedy: 24.05-25.05.2017
Gdzie: Warszawa, Centrum Konferencyjne NIMBUS

IV Kongres Dyrektorów E-Commerce

IV Kongres Dyrektorów E-Commerce jest doskonałą okazją do rozmów, wymiany wiedzy i analizy rynków. Skierowany jest szczególnie do właścicieli, dyrektorów i managerów e-commerce oraz sieci retail.

Tematem przewodnim tegorocznego kongresu są strategie rozwoju e-commerce.

Kiedy: 24.05-26.05.2017
Gdzie: Wrocław, Hotel Wodnik/Hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw

SEMcamp

Warto wspomnieć także o kolejnych SEMcampach. 23 SEMcamp odbędzie się już 27 marca w Warszawie na Uczelni Łazarskiego, natomiast 24 SEMcamp – 19 czerwca w tym samym miejscu.

Przypominamy, że celem spotkań jest poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu w wyszukiwarkach oraz integracja osób zajmujących się tą dziedziną.

Konferencja eDelivery

Jeżeli szukasz rozwiązań wpływających na sprzedaż, koniecznie musisz wziąć udział w Konferencji eDelivery. Prócz tematów dotyczących logistyki i obsługi klienta w e-commerce, możesz dowiedzieć się więcej na temat komunikacji, płatności i cross border.

Skorzystaj z okazji do poszerzenia kontaktów z ponad 250 przedstawicielami e-sklepów.

Kiedy: 26.09.2017
Gdzie: Warszawa, Stadion PGE Narodowy

In Digital Marketing

Wydarzenie dla wszystkich osób poszukujących nowych rozwiązań, inspiracji i kontaktów już w październiku. In Digital Marketing to okazja, aby przyjrzeć się zmianom oraz technologiom, które wspierają marketing i komunikację.

Weź udział w wydarzeniu i spotkaj wybitnych specjalistów, praktyków, twórców trendów z Polski i z zagranicy!

Kiedy: 04.10-05.10.2017
Gdzie: Warszawa, EXPO XXI

Podsumowując

Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży e-commerce, rok 2017 od samego początku obfituje w różnego rodzaju okazje do poszerzania wiedzy. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się kolejnych informacji.

Czy słyszeliście o innych wydarzeniach, w których warto wziąć udział w tym roku? Podzielcie się z nami wiedzą w komentarzach.

 

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość ocen: 0

Wystaw pierwszą ocenę! :)

Potrzebujesz skutecznej agencji marketingowej?

Napisz do nas »