Kariera w Redseo

Cześć! Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę do zakładki „kariera” 😉 Nieustannie szukamy fajnych, ambitnych, kreatywnych i energicznych ludzi do zespołu. Wyślij swoje CV – nawet jeśli nie znajdziesz poniżej stanowiska dla siebie. Napisz także czym się zajmujesz, interesujesz i co potrafisz, może akurat potrzebujemy kogoś takiego jak Ty?!

Dlaczego praca w Redseo?

Pakiet szkoleniowy 2500 zł
na szkolenia i konferencje.

Elastyczny czas pracy,
zaczynamy między 7:00 a 8:00.

Stabilna umowa o pracę
i system premii.

Możliwość rozwoju i uzyskania
certyfikatów Google.

Wsparcie i miła atmosfera
zespołu Redseo.

Praca w małym zespole,
w którym Twoje zdanie jest ważne.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy. Prześlij do nas swoje CV na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją jakiego stanowiska dotyczy.

Etap 1 – Zbieramy i analizujemy nadesłane aplikacje.

Etap 2 – Wybranym kandydatom przesyłamy prostą ankietę lub zadanie testowe. Umawiamy się na krótką rozmowę telefoniczną lub Google Hangouts (około kwadrans).

Etap 3 – Najlepszych kandydatów zapraszamy na spotkanie i rozmowę w siedzibie naszej firmy.

Aktualne ogłoszenia o pracę w Redseo:

Młodszy Specjalista Google Ads (Praca Bydgoszcz)

Jeśli wiesz co to Google Ads (dawniej Google AdWords) i Google Analytics, arkusz kalkulacyjny nie sprawia Ci problemu, a dodatkowo chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, to jak najszybciej wyślij do nas swoje CV 😀 Dołącz do naszego zespołu i twórz kampanie reklamowe Google Ads!

Twoje zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads.
  • Analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics.
  • Kontakt z Klientami, dla których prowadzisz kampanie.

Czego oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości systemu Google Ads.
  • Nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
  • Motywacji i dobrej organizacji czasu pracy.
  • Ambicji i chęci do doskonalenia swoich umiejętności.
  • Mile widziany aktualny certyfikat Google Ads.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Pakiet szkoleniowy 2500 zł na Twoje szkolenia.
  • Szkolenia wewnętrzne w firmie oraz prowadzone przez pracowników Google.
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Google.
  • Możliwość szybkiego awansu na Specjalistę Google Ads.
  • Elastyczny czas pracy, zaczynamy między 7:00 a 8:00.
  • Ambitną pracę z ciekawymi klientami.
  • Przyjazny zespół młodych ludzi.
  • Umowę o pracę na pełen etat i przejrzysty system premii.
  • Wynagrodzenie 2400-3000 zł brutto.

Ta oferta dotyczy wyłącznie pracy na miejscu w biurze w Bydgoszczy.

Wyślij swoje zgłoszenie i CV na kariera@redseo.pl dopisując w tytule „Młodszy Specjalista Google Ads”.

Specjalista Google Ads (Praca Bydgoszcz)

Jeśli masz już doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, prześlij do nas swoje CV 🙂 Dołącz do naszego zespołu i twórz jeszcze lepsze kampanie reklamowe Google Ads!

  • Samodzielne tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads.
  • Rozwój Klientów dzięki wykorzystaniu potencjału Google Ads.

  • Dobrej znajomości systemu Google Ads, w tym kampanii linków sponsorowanych, remarketingu, kampanii produktowych PLA.
  • Pół roku doświadczenia na stanowisku specjalisty Google Ads.
  • Dobrej znajomości statystyk Google Analytics.
  • Podstaw obsługi Google Data Studio, Tag Manager, Merchant Center.
  • Aktualnego certyfikatu Google Ads i Analytics.

  • Wynagrodzenie 3000-3900 zł brutto.

Wyślij swoje zgłoszenie i CV na kariera@redseo.pl dopisując w tytule „Specjalista Google Ads”.

Dołącz do nas

Jesteś gotowy żeby zostać częścią naszego zespołu?! Nie czekaj, podeślij nam swoje CV na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!

Garść informacji o Redseo – Jesteśmy małym pięcioosobowym zespołem specjalistów. Realizujemy kampanie reklamowe Google Ads (AdWords), świetnie ogarniamy także Facebook Ads. Nasza agencja ma status Partnera Google Premium. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w elitarnym programie Google Partners Rising Stars dla najszybciej rozwijających się agencji.