Kariera w Redseo

Cześć! Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę do zakładki „kariera” 😉 Nieustannie szukamy fajnych, ambitnych, kreatywnych i energicznych ludzi do zespołu. Wyślij swoje CV – nawet jeśli nie znajdziesz poniżej stanowiska dla siebie. Napisz także czym się zajmujesz, interesujesz i co potrafisz, może akurat potrzebujemy kogoś takiego jak Ty?!

Dlaczego praca w Redseo?

Pakiet szkoleniowy 2500 zł
na szkolenia i konferencje.

Elastyczny czas pracy,
zaczynamy między 7:00 a 8:00.

Stabilna umowa o pracę
i system premii.

Możliwość rozwoju i uzyskania
certyfikatów Google.

Wsparcie i miła atmosfera
zespołu Redseo.

Praca w małym zespole,
w którym Twoje zdanie jest ważne.

Aktualne ogłoszenia o pracę w Redseo:

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji. Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie na pewno pojawi się informacja o nowej rekrutacji.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy. Prześlij do nas swoje CV na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją jakiego stanowiska dotyczy.

Etap 1 – Zbieramy i analizujemy nadesłane aplikacje.

Etap 2 – Wybranym kandydatom przesyłamy prostą ankietę lub zadanie testowe. Umawiamy się na krótką wideorozmowę na Skype lub Google Hangouts (około kwadrans).

Etap 3 – Najlepszych kandydatów zapraszamy na spotkanie i rozmowę w siedzibie naszej firmy.

Dołącz do nas

Jesteś gotowy żeby zostać częścią naszego zespołu?! Nie czekaj, podeślij nam swoje CV na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!

Garść informacji o Redseo – Jesteśmy małym pięcioosobowym zespołem specjalistów. Realizujemy kampanie reklamowe Google Ads (AdWords), świetnie ogarniamy także Facebook Ads. Nasza agencja ma status Partnera Google Premium. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w elitarnym programie Google Partners Rising Stars dla najszybciej rozwijających się agencji.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.