Referencje – Opinie Klientów o Redseo

Oponeo - Logo

Oponeo.pl

W ramach współpracy z firmą Redseo Paweł Rabinek skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu SEO sklepu internetowego pod kątem optymalizacji w wyszukiwarkach. Audyt został wykonany starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje rozwiązań. W wyniku wdrożenia uwag optymalizacyjnych z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach. Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako partnera rzetelnego i godnego zaufania.

Dariusz Topolewski, Oponeo.pl

Karusek - logo

Karusek.com.pl

Nasza współpraca z REDSEO przebiega modelowo. Szybkie i trafne definiowanie celów – następnie solidne i fachowe raportowanie z prowadzony działań.

Bardzo pozytywnie zaskoczył nas poziom kontaktów. Komunikacja jest szybka i konstruktywna

Łukasz Popardowski, Karusek.com.pl

Logo Pomady.pl

Pomady.pl

Od 2021 roku współpracujemy z firmą Redseo w zakresie kampanii reklamowych w Google Ads. Oceniamy w 100% pozytywnie bezpośredni kontakt z opiekunem kampanii Google Ads. Podejście specjalisty odpowiedzialnego za przygotowanie i prowadzenie kampanii było kompleksowe i profesjonalne. Z przyjemnością możemy polecić agencję Redseo jako rzetelnego partnera w zakresie kampanii reklamowych w Google Ads.

Michał Piętowski, Pomady.pl

Tooba.pl - logo

Tooba.pl

W ciągu 6 lat udanej współpracy z Redseo zrealizowaliśmy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads. Kontakt ze specjalistką był sprawny i profesjonalny, dzięki czemu wiedzieliśmy, że nasze konto reklamowe jest w dobrych rękach. Satysfakcjonujące efekty, rozumienie potrzeb naszej branży oraz wskazywanie najlepszych rozwiązań reklamowych to powody, dla których polecamy współpracę z agencją Redseo.

Przemysław Klein, Tooba.pl

Edinos.pl - logo

Edinos.pl

Z firmą Redseo współpracowaliśmy w zakresie kampanii reklamowych w Bing Ads. Agencja pomogła nam wykorzystać możliwości i potencjał reklam w wyszukiwarce Bing. Doceniamy również stały i bezpośredni kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za przygotowanie i prowadzenie kampanii. Z przyjemnością możemy zarekomendować agencję Redseo jako sprawdzonego partnera w zakresie kampanii reklamowych w Bing Ads. Wspólnie zrealizowaliśmy zakładane cele.

Adam Stadnicki, Edinos.pl

Letniskowo.pl - logo

Letniskowo.pl

Mam przyjemność rekomendować Agencję Reklamową Redseo. Nasza wysoka ocena wynika z dużego doświadczenia firmy, kompetencji, kreatywności oraz pozytywnej współpracy.

Zrealizowane działania charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz efektywnością. Natomiast osiągnięte wyniki były jak najbardziej satysfakcjonujące. Skuteczność, trafność decyzji, szybkość w działaniu oraz komunikatywność to kluczowe zalety przebiegu naszej współpracy.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę jako rzetelnego i godnego Partnera w prowadzeniu działań marketingowych.

Iwona Wyszyńska, Letniskowo.pl

German - Logo

German.com.pl

Współpraca z firmą Redseo od samego początku przebiegała prawidłowo. Pracownicy agencji zawsze sprawnie odpowiadali na moje pytania oraz rozwiewali wszelkie wątpliwości. Ich podejście oraz wiedza zostały przekute na efekty prowadzonych kampanii. Redseo to partner godny zaufania.

Marcin Batorski, German.com.pl

Zobacz case study: Jak zwiększyliśmy przychody o +978% dzięki Google Ads – Case Study German.com.pl

Cosmeline - Logo

Cosmeline.pl

Odkąd powierzyliśmy kampanie AdWords agencji Redseo, zauważyliśmy wzrost przychodów w sklepie internetowym. Nasze oczekiwania zostały w pełni zrozumiane. Na uwagę zasługuje także bardzo dobry kontakt z pracownikami oraz profesjonalne podejście do prowadzonych działań.

Jacek Lachowski, Cosmeline.pl

Zobacz case study: +725% wzrostu przychodu dzięki Google Ads – Case Study Cosmeline.pl

LumaMobile - Logo

LumaMobile.pl

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Redseo to profesjonaliści. Świadczą o tym nie tylko zadowalające wyniki prowadzonej dla mojej firmy kampanii Google AdWords, ale także bardzo dobry, bezpośredni kontakt z pracownikami agencji. Zaangażowanie, elastyczne podejście oraz efektywna kampania sprawiają, że szczerze mogę polecić współpracę z Redseo.

Jarosław Magiera, LumaMobile.pl

Zobacz case study: Case Study – 278% wzrostu sprzedaży w sklepie LumaMobile.pl dzięki optymalizacji AdWords

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Bydgoszcz

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy

Z firmą Redseo współpracowaliśmy w zakresie kampanii reklamowej Google Ads.

Agencja pomogła nam wykorzystać możliwości i potencjał reklamy nie tylko w wyszukiwarce Google ale także w innych kanałach dostępnych w systemie Google Ads. Doceniamy zaangażowanie i bezpośredni kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za przygotowanie i prowadzenie kampanii.

Śmiało możemy zarekomendować agencję Redseo jako rzetelnego partnera w zakresie kampanii reklamowych w Google.

Piotr Szarata, Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy

Pomoc Drogowa Kraków

PomocDrogowaKrakow24.com

Rozwijając moją firmę najważniejszym aspektem była kwestia marketingu, a dokładniej jak najlepsza widoczność dla klientów w potrzebie. Przed trafieniem na firmę Redseo błąkałem się między amatorskimi agencjami, natomiast nigdy nie zostały w pełni spełnione moje oczekiwania. Redseo udało się podołać temu ciężkiemu fachowi jakim jest pomoc drogowa w dużych miastach, nie tylko zdobyli pierwsze pozycje ale zoptymalizowali kampanię tak aby była efektywna i opłacalna. Kontakt ze wszystkimi działami bezproblemowy i miły, chętnie dzielą się swoją wiedzą z klientami. Nie bez powodu posiadają wyróżnienie Partner Google Premium.

Damian Frąc, Pomoc drogowa Kraków

Kayaks.pl - Logo

Kayaks.pl

Jestem bardzo zadowolony z wszelkiej pomocy, jaką dostałem od Państwa przy tworzeniu kampanii reklamowej. Z uwagi na specyfikę branży, wyzwanie tak dla Państwa firmy jak i dla mojej, było bardzo trudne. Nie tylko udało się nam wypracować model działania ale wprowadzenie go w życie dało najlepsze efekty. Polecam Wszystkim wspólne działania z firmą Redseo.

Marek Baranowski, Kayaks.pl

Logo WydawnictwoGaj.pl

WydawnictwoGaj.pl

Przekonało mnie indywidualne podejście i to, że firma jest niewielka co umożliwia szybki bezpośredni kontakt bez korporacyjnych barier i pustosłowia […] Wdrożenie Google Ads pozwoliło na zwiększenie sprzedaży i wejście na trwający już kilka lat kierunek wzrostowy po okresie lekkiej stagnacji.
Na każdym etapie współpraca jest profesjonalna i z indywidualnym podejściem.

Karol Przybylak, Wydawnictwogaj.pl

Podnosniki.pl Logo

Podnosniki.pl

Współpracę z firmą Redseo Paweł Rabinek podjęliśmy po udziale w szkoleniu prowadzonym przez Pana Pawła Rabinka w 2018 roku. W ramach rozpoczętej współpracy stworzyliśmy wspólnie od podstaw strategię działań reklamowych w Internecie, a następnie powierzyliśmy prowadzenie kampanii Google AdWords.

Firma Redseo profesjonalnie i bezpiecznie wprowadziła Podnosniki.pl w świat AdWords i remarketingu. Zainwestowane środki finansowe comiesięcznie zwracały się w postaci nowych zleceń pozyskanych dzięki prowadzonym działaniom z Redseo.

Redseo to solidny partner biznesowy, starannie prowadzący powierzone zadania, zaangażowany, a co istotne uważnie wsłuchujący się w potrzeby klienta i dobierający narzędzia do środków i potrzeb klienta. Polecam współpracę z Redseo.

Łukasz Karczewski, Podnosniki.pl

Slican Logo

Slican.pl

Firma Redseo z Bydgoszczy prowadziła nasze kampanie Google Ads ponad rok.
W tym czasie wykazali się dużym profesjonalizmem, terminowością i doradztwem na każdym etapie współpracy. Wspólnie osiągnęliśmy założone cele. Zwiększyliśmy efektywność firmowej reklamy internetowej, dlatego też polecamy współpracę z firma Redseo.

Grzegorz Piszczek, Prezes Zarządu Slican

ImperiumSzkoleniowe - logo

ImperiumSzkoleniowe.pl

Kilkuletnia współpraca z firmą Redseo w zakresie reklam Google Ads przebiega sprawnie i terminowo. Kontakt ze specjalistami jest dobry i kampanie prowadzone są zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę Redseo jako rzetelnego partnera w zakresie reklamy w Google.

Kamil Targosiński, ImperiumSzkoleniowe.pl

Filharmonia Szczecin

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Współpraca z Redseo to doskonałe wsparcie działań przy tworzeniu kampanii w Google Ads. Dużo cierpliwości podczas odpowiadania na pojawiające się wątpliwości, pomocny blog i przed wszystkim wymierne efekty. Polecamy.

Maciej Cybulski, Specjalista ds. rozwoju, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

SpeedSzop.pl - Logo

SpeedSzop.pl

Firmę Redseo.pl wybrałem z polecenia Doradców Ecommerce, współpraca przynosi wymierny ruch na stronie, pracownicy są rzetelni i skrupulatni, współpraca przebiega bardzo dobrze. Z pewnością polecam Redseo.pl

Arkadiusz Krawczyk, Speedszop.pl

Habu - Logo

Habu

Współpraca z firmą Redseo rozpoczęła się zupełnie przypadkiem – od wyszukania agencji obsługujących Google Ads. Opinie znajomych, którzy współpracowali już z agencją zaważyły na decyzji o podjęciu współpracy. Mimo trudnej specyfiki naszej branży udało nam się opracować strategię, która przełożyła się na sukces prowadzonych kampanii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy i z całego serca polecamy agencję Redseo!

Tomasz Jochemczyk, Habu.com.pl

Arkada Invest

Arkada Invest

Firmie Redseo powierzyliśmy prowadzenie kampanii Google Ads. Już od samego początku kontakt z firmą był na wysokim poziomie. Pracownicy Redseo uważnie wsłuchali się w nasze potrzeby, rozwiali wątpliwości i udzielali szczegółowych informacji, jak będzie przebiegać nasza współpraca. W kontakcie z Redseo cenimy sobie przede wszystkim profesjonalne podejście i efektywność działań – za każdym razem możemy liczyć na szybki i miły kontakt oraz doradztwo ze strony opiekuna, który dąży do osiągnięcia jak najlepszych dla nas wyników. Polecamy współpracę z Redseo.

Weronika Pawelczak, Arkada Invest

The Beds Logo

The Beds

Z Redseo współpracujemy od kilku lat. Agencja skutecznie pomogła nam wykorzystać potencjał reklamy Google Ads, dzięki optymalizacji kampanii i wprowadzeniu nowych typów reklam. Komunikacja jak i realizacja założonych celów jest na wysokim poziomie. Śmiało rekomendujemy Redseo jako agencję do kampanii Google Ads!

Tomasz Bilecki, Beds.pl

Przygody Przedsiębiorców

Przygody Przedsiębiorców (YouTube)

Dlaczego wybrali Państwo akurat naszą agencję? – Poniekąd z przypadku, gdyż zobaczyliśmy jak mocno wzrosły zasięgi na wywiadzie z Pawłem Rabinkiem, gdy została włączona płatna reklama. A że na lokalnym rynku wydawaliście mi się najbardziej rozpoznawalni w obszarze Google Ads no to stwierdziłem, że spróbujemy. No i tak już mijają chyba zaraz 2 lata.

Co zmieniło się w Państwa firmie, dzięki naszej usłudze? – Dużo szybszy wzrost rozpoznawalności marki co poskutkowało szeregiem korzystnych dla nas skutków ubocznych.

Czy Państwa wymagania zostały spełnione? – Jak najbardziej. Mimo, że kilka innych firm proponowało nam przejście do nich to zawsze grzecznie odmawialiśmy.

Czy moglibyście Państwo wskazać, jaka część pracy z naszą firmą była dla Państwa najprzyjemniejsza? – Szybka i bardzo miła obsługa. Oraz wykazywanie inicjatywy gdzie od czasu do czasu podpowiadacie nam co można zrobić inaczej, lepiej, mądrzej.

Jeśli ktoś z Państwa znajomych myślałby o reklamie w Google czy polecilibyście Państwo współpracę z nami? – Oczywiście. Powiedziałbym: wysoka jakość, miła obsługa, dobre ceny.

Adrian Gorzycki, Przygody Przedsiębiorców

Pantech - logo

Pantech

Ludzie z Redseo jako pierwsi zajęli się promocją Pantech w Google i przyznać trzeba, że spełnili wszystkie nasze oczekiwania. Wystarczyło jedno spotkanie, na którym przedstawiliśmy wytyczne i omówiliśmy zakres współpracy, a telefony i maile zaczęły schodzić już po tygodniu. Systematycznie było ich coraz więcej. Do tego stopnia, że w pewnym momencie sami musieliśmy powiedzieć stop. Dlatego, jeśli myślisz o współpracy z Pawłem i jego ludźmi, to właściwie nie ma się nad czym zastanawiać. Są dobrzy!

Bogdan Dondajewski, koordynator ds. marketingu i sprzedaży w Pantech s. c.

Art-Silver - Logo

Art-Silver.pl

Z powierzonych zadań agencja Redseo, wywiązuje się terminowo i bez zarzutów. Polecamy Redseo jako sprawdzonego, rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie reklamy w Google Ads.

Grzegorz Olszewski, Art-Silver.pl

Kujawskie Konopie

KujawskieKonopie.pl

Szukałem firmy, która pomoże mi wypromować mój sklep i moją markę w internecie, a że nie miałem wcześniej doświadczenia z działalnością internetową, zaczerpnąłem informacji od mojego doświadczonego w tej kwestii i zaufanego kolegi, który bez wahania wymienił nazwę Redseo. Sprawdziłem, skontaktowałem się i od samego początku wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Jasne zasady, cierpliwość w podejściu do klienta oraz zaangażowanie w promocję to rzeczy, które cenię sobie najbardziej w naszej współpracy. Na efekty też nie trzeba było długo czekać, sprzedaż ruszyła i sklep zaczął się rozwijać, co pozwoliło na wprowadzanie kolejnych produktów i planowanie dalszych inwestycji. Z czystym sumieniem będę polecał współpracę z firmą Redseo, co z resztą już robię. Jeżeli chcecie wypromować swoją działalność w internecie, Redseo to odpowiedni partner do współpracy.

Szymon Stachowiak, KujawskieKonopie.pl

TamadaTour - logo

TamadaTour.pl

Najlepsza pod słońcem firma, której można w 100 % powierzyć działania reklamowe w Internecie – Google Ads, Facebooka, YouTube. Współpracujemy od lat i każdego dnia mam pewność, że dbają o mnie profesjonaliści i pasjonaci. Wszyscy w Redseo znakomicie wyczuwają potrzeby klientów i umieją dostosować je do zmieniających się wciąż zasad kampanii w sieci. POLECAM!

Krzysztof Ciemnołoński, TamadaTour.pl

Magmillon Logo

Magmillon.com

Agencja Redseo została mi polecona przez znanego specjalistę ds. Google Ads. Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że chcę współpracować z tą firmą. Zaimponowało mi profesjonalne podejście zarówno menedżera, jak i specjalisty ustawiającego kampanię Google Ads.

Pracownicy Redseo poświęcili mi odpowiednią ilość czasu i uwagi na brief i rozmowę na temat naszych oczekiwań. Firma ustosunkowała się także do moich próśb i systemu pracy. Po kilku miesiącach współpracy mogę śmiało polecić Redseo w zakresie kampanii Google Ads. Dzięki ich pomocy w działaniach marketing mix zdobywam kontakty do osób, na których mi zależy.
Kampanie są na bieżąco optymalizowane, a wszystkie moje wątpliwości są na bieżąco weryfikowane i rozstrzygane. Współpraca układa się bardzo profesjonalnie, a zarazem przyjacielsko.

Magdalena Grzeszyk, Magmillon.com

Gimmik Logo

Gimmik.net

Kompetentnie, sprawnie i na temat. Zdecydowanie polecam.

Paweł Gułaś, Gimmik.net

Rehshop logo

Rehshop.pl

Bardzo dobra firma pozycjonerska z bogatym doświadczeniem i kompetentnymi pracownikami.

Adam Łowigus, Rehshop.pl

Voida - Logo

Voida.pl

Serdecznie polecam :) miła i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm!

Piotr Rafiński, Voida.pl

Wrap Zone - Logo

Wrap-Zone.pl

Bardzo dobrze zorganizowana firma, świetnie wykonują swoją robotę. Wyniki ich pracy są widoczne bardzo szybko, także jeśli szukacie kogoś od marketingu w wyszukiwarkach to polecam RedSEO.

Rafał Dembiński, Wrap-Zone.pl

InterviewMe - Logo

InterviewMe.pl

I’ve been working with Paweł for 4 years now. He helped me scaled SEM traffic on a number on international and Polish sites. Paweł is most knowledgable and always up-to-date with new trends or features. I dare say he’s one of the very few Google Ads experts in Poland.

Kuba Koziej, InterviewMe.pl

AleDrukujemy - Logo

AleDrukujemy.pl

Współpracuję z firmą Redseo od ponad 3 lat. Szukałem firmy, która mi pomoże rozwinąć skrzydła i to właśnie Redseo spełniło moje oczekiwania. Są cierpliwi i reagują na każde moje zapytanie, sugestie i doradzają tak, by było można osiągnąć, jak najlepsze wyniki. Nie wyobrażam sobie szukania kolejnej agencji i testowania w ciemno. To sprawdzona firma, którą naprawdę polecam.

Krzysztof Nowak, AleDrukujemy.pl

PrimLean - Logo

PrimLean.pl

Miałem przyjemność współpracować z firmą Redseo.
Polecam firmę wszystkim, którym zależy na zwrocie z inwestycji w reklamę Google Adwords i wysokiej jakości obsługi.

Przemysław Rychlewski, PrimLean.pl

Votum SA - Logo

Votum-SA.pl

(…) chcemy przekazać słowa uznania dla prowadzonej przez Pana działalności. Firma Votum S.A jest zadowolona z nawiązanej współpracy w zakresie SEO. Doceniamy fachową postawę oraz sprawne i terminowe działanie, które przyniosło szybkie rezultaty. Na duże uznanie zasługuje ekspercka wiedza (…). Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej osobie (…).
Z przyjemnością polecamy firmę Redseo jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Elżbieta Kupiec, Jan Wan, VOTUM S.A

Kuzniewski - Logo

Kuzniewski.pl

(…) Pan Paweł Rabinek wykonał na nasze zlecenie audyt SEO strony internetowej. Zadanie zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu. Korzystaliśmy również z konsultacji w trakcie i po wdrożeniu zaleceń audytu.
Jesteśmy zadowoleni z jakości usług firmy Redseo Paweł Rabinek.

Michał Sadowski, Kuzniewski.pl

TouchOfArt - Logo

TouchofArt.eu

Współpracujemy z firmą Redseo Paweł Rabinek w obszarze prowadzenia kampanii reklamowej Google AdWords. Firma wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych oraz sprawnym wdrożeniem zlecenia. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy Redseo oraz ich zawsze szybką reakcję na proponowane zmiany.
Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera biznesowego.

Paweł Kamiński, TouchofArt.eu

Targi Mieszkaniowe Bydgoszcz - Logo

Sawo.pl

W imieniu Targów Bydgoskich SAWO przekazuję Panu serdeczne podziękowania z realizację naszego zlecenia związanego z reklamą projektu w systemie Google AdWords. Jesteśmy pełni uznania dla Pana profesjonalnej obsługi powierzonego zadania, stałego nadzoru przebiegu zlecenia, otwartości i wyrozumiałości w prowadzonych rozmowach i udzielonych radach oraz zaproponowanych rozwiązaniach. Ofertę Firmy będziemy uwzględniać przy kolejnych naszych projektach, a także rekomendować Pana usługi innym partnerom handlowym.

Marek Jankowski, Targi Bydgoskie Sawo

Fundacja Pomoc Autyzm

Firma Redseo koordynuje nasze kampanie Google AdWords (Google Grants) od czerwca 2016 roku. (…) odnotowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą ofertą oraz znacznie większą rozpoznawalność marki w przeglądarkach Google. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania. Redseo na bieżąco monitoruje naszą ofertę, dostosowując kampanie do naszych potrzeb. Reakcje w przypadku konieczności zmiany słów kluczowych są błyskawiczne (…). Comiesięczne raporty, które otrzymujemy, świadczą o nieustającym wzroście odwiedzin naszej strony internetowej.
Z przyjemnością możemy polecić Redseo jako koordynatora kampanii Google AdWords.

Piotr Chodacki, Fundacja Pomoc Autyzm

Fundacja Dum Spiro, Spero

(…) serdecznie dziękuję za pomoc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców poprzez bezpłatne pozycjonowanie naszej strony (Kampania AdWords z wykorzystaniem Google Grants). Dzięki współpracy z Panem i Pańską Firmą widzimy wyraźny progres w ilości odsłon naszej strony co przekłada się bezpośrednio na efektywność naszej pracy. Lepszy dostęp do informacji o nas w sieci to więcej podopiecznych, wzrost zainteresowania naszymi działaniami, poprawa wizerunku organizacji.
(…) Bezpośredni i pośredni skutek reklamy w Google to większe możliwości finansowe w niesieniu pomocy naszym podopiecznym, a tym samym rozwój Fundacji.

Katarzyna Zwierzchowska, Fundacja Dum Spiro, Spero

AtomClick.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegała wzorowo – działania przeprowadzone były w sposób profesjonalny i rzetelny. Warto podkreślić, że firma wykazała się dużą elastycznością i kreatywnym podejściem w realizacji dość nietypowego zlecenia, co miało bardzo pozytywny wpływ na ostateczny efekt. Z pewnością chętnie skorzystamy z usług Redseo Paweł Rabinek przy kolejnych nieszablonowych realizacjach.

Paweł Maronde, ATOMCLICK

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Szybki kontakt »

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 9

Wystaw pierwszą ocenę! :)