Referencje

Poniżej prezentujemy referencje wybranych firm, które skorzystały z naszego doświadczenia:

W ramach współpracy z firmą Redseo Paweł Rabinek skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu SEO sklepu internetowego pod kątem optymalizacji w wyszukiwarkach. Audyt został wykonany starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje rozwiązań. W wyniku wdrożenia uwag optymalizacyjnych z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach.
Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako partnera rzetelnego i godnego zaufania.

Dariusz Topolewski, Oponeo.pl

(…) chcemy przekazać słowa uznania dla prowadzonej przez Pana działalności. Firma Votum S.A jest zadowolona z nawiązanej współpracy w zakresie SEO. Doceniamy fachową postawę oraz sprawne i terminowe działanie, które przyniosło szybkie rezultaty. Na duże uznanie zasługuje ekspercka wiedza (…). Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej osobie (…).
Z przyjemnością polecamy firmę Redseo jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Elżbieta Kupiec, Jan Wan, VOTUM S.A

(…) Pan Paweł Rabinek wykonał na nasze zlecenie audyt SEO strony internetowej. Zadanie zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu. Korzystaliśmy również z konsultacji w trakcie i po wdrożeniu zaleceń audytu.
Jesteśmy zadowoleni z jakości usług firmy Redseo Paweł Rabinek.

Michał Sadowski, Kuzniewski.pl

Współpracujemy z firmą Redseo Paweł Rabinek w obszarze prowadzenia kampanii reklamowej Google Adwords. Firma wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych oraz sprawnym wdrożeniem zlecenia. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy Redseo oraz ich zawsze szybką reakcję na proponowane zmiany.
Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera biznesowego.

Paweł Kamiński, TouchofArt.eu

Współpraca z firmą Redseo Paweł Rabinek była dla nas przełomowym krokiem w staraniach o odzyskanie pozycji w wyszukiwarce.
Rzeczowy kontakt, błyskawiczne podjęcie działań i konkretne efekty w krótkim czasie – oto efekt naszej współpracy, którą rozwijamy i polecamy serdecznie wszystkim potrzebującym.

Krzysztof Szkoła, TAFLA wykończenia i remonty

Rekomendujemy firmę Redseo Paweł Rabinek jako firmę, która profesjonalnie realizuje zlecone usługi i pieczołowicie dba o najlepsze wyniki swoich klientów.

Robert Szymkowiak, Suptiva Robert Szymkowiak

(…) serdecznie dziękuję za pomoc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców poprzez bezpłatne pozycjonowanie naszej strony (Kampania AdWords z wykorzystaniem Google Grants). Dzięki współpracy z Panem i Pańską Firmą widzimy wyraźny progres w ilości odsłon naszej strony co przekłada się bezpośrednio na efektywność naszej pracy. Lepszy dostęp do informacji o nas w sieci to więcej podopiecznych, wzrost zainteresowania naszymi działaniami, poprawa wizerunku organizacji.
(…) Bezpośredni i pośredni skutek reklamy w Google to większe możliwości finansowe w niesieniu pomocy naszym podopiecznym, a tym samym rozwój Fundacji.

Katarzyna Zwierzchowska, Fundacja Dum Spiro, Spero

Firma Redseo koordynuje nasze kampanie Google AdWords (Google Grants) od czerwca 2016 roku. (…) odnotowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą ofertą oraz znacznie większą rozpoznawalność marki w przeglądarkach Google. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania. Redseo na bieżąco monitoruje naszą ofertę, dostosowując kampanie do naszych potrzeb. Reakcje w przypadku konieczności zmiany słów kluczowych są błyskawiczne (…). Comiesięczne raporty, które otrzymujemy, świadczą o nieustającym wzroście odwiedzin naszej strony internetowej.
Z przyjemnością możemy polecić Redseo jako koordynatora kampanii Google AdWords.

Piotr Chodacki, Fundacja Pomoc Autyzm