Referencje

Poniżej prezentujemy referencje wybranych firm, które już skorzystały z naszego doświadczenia:

W ramach współpracy z firmą Redseo Paweł Rabinek skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu SEO sklepu internetowego pod kątem optymalizacji w wyszukiwarkach. Audyt został wykonany starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje rozwiązań. W wyniku wdrożenia uwag optymalizacyjnych z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach.
Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako partnera rzetelnego i godnego zaufania.

Dariusz Topolewski, Oponeo.pl

(…) chcemy przekazać słowa uznania dla prowadzonej przez Pana działalności. Firma Votum S.A jest zadowolona z nawiązanej współpracy w zakresie SEO. Doceniamy fachową postawę oraz sprawne i terminowe działanie, które przyniosło szybkie rezultaty. Na duże uznanie zasługuje ekspercka wiedza (…). Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej osobie (…).
Z przyjemnością polecamy firmę Redseo jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Elżbieta Kupiec, Jan Wan, VOTUM S.A

(…) Pan Paweł Rabinek wykonał na nasze zlecenie audyt SEO strony internetowej. Zadanie zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu. Korzystaliśmy również z konsultacji w trakcie i po wdrożeniu zaleceń audytu.
Jesteśmy zadowoleni z jakości usług firmy Redseo Paweł Rabinek.

Michał Sadowski, Kuzniewski.pl

Współpracujemy z firmą Redseo Paweł Rabinek w obszarze prowadzenia kampanii reklamowej Google Adwords. Firma wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych oraz sprawnym wdrożeniem zlecenia. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy Redseo oraz ich zawsze szybką reakcję na proponowane zmiany.
Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera biznesowego.

Paweł Kamiński, TouchofArt.eu

Współpraca z firmą Redseo Paweł Rabinek była dla nas przełomowym krokiem w staraniach o odzyskanie pozycji w wyszukiwarce.
Rzeczowy kontakt, błyskawiczne podjęcie działań i konkretne efekty w krótkim czasie – oto efekt naszej współpracy, którą rozwijamy i polecamy serdecznie wszystkim potrzebującym.

Krzysztof Szkoła, TAFLA wykończenia i remonty

Rekomendujemy firmę Redseo Paweł Rabinek jako firmę, która profesjonalnie realizuje zlecone usługi i pieczołowicie dba o najlepsze wyniki swoich klientów.

Robert Szymkowiak, Suptiva

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegała wzorowo – działania przeprowadzone były w sposób profesjonalny i rzetelny. Warto podkreślić, że firma wykazała się dużą elastycznością i kreatywnym podejściem w realizacji dość nietypowego zlecenia, co miało bardzo pozytywny wpływ na ostateczny efekt. Z pewnością chętnie skorzystamy z usług Redseo Paweł Rabinek przy kolejnych nieszablonowych realizacjach.

Paweł Maronde, ATOMCLICK

W imieniu Targów Bydgoskich SAWO przekazuję Panu serdeczne podziękowania z realizację naszego zlecenia związanego z reklamą projektu w systemie Google AdWords. Jesteśmy pełni uznania dla Pana profesjonalnej obsługi powierzonego zadania, stałego nadzoru przebiegu zlecenia, otwartości i wyrozumiałości w prowadzonych rozmowach i udzielonych radach oraz zaproponowanych rozwiązaniach. Ofertę Firmy będziemy uwzględniać przy kolejnych naszych projektach, a także rekomendować Pana usługi innym partnerom handlowym.

Marek Jankowski, Targi Bydgoskie Sawo

Firma Redseo koordynuje nasze kampanie Google AdWords (Google Grants) od czerwca 2016 roku. (…) odnotowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą ofertą oraz znacznie większą rozpoznawalność marki w przeglądarkach Google. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania. Redseo na bieżąco monitoruje naszą ofertę, dostosowując kampanie do naszych potrzeb. Reakcje w przypadku konieczności zmiany słów kluczowych są błyskawiczne (…). Comiesięczne raporty, które otrzymujemy, świadczą o nieustającym wzroście odwiedzin naszej strony internetowej.
Z przyjemnością możemy polecić Redseo jako koordynatora kampanii Google AdWords.

Piotr Chodacki, Fundacja Pomoc Autyzm

(…) serdecznie dziękuję za pomoc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców poprzez bezpłatne pozycjonowanie naszej strony (Kampania AdWords z wykorzystaniem Google Grants). Dzięki współpracy z Panem i Pańską Firmą widzimy wyraźny progres w ilości odsłon naszej strony co przekłada się bezpośrednio na efektywność naszej pracy. Lepszy dostęp do informacji o nas w sieci to więcej podopiecznych, wzrost zainteresowania naszymi działaniami, poprawa wizerunku organizacji.
(…) Bezpośredni i pośredni skutek reklamy w Google to większe możliwości finansowe w niesieniu pomocy naszym podopiecznym, a tym samym rozwój Fundacji.

Katarzyna Zwierzchowska, Fundacja Dum Spiro, Spero

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Redseo to profesjonaliści. Świadczą o tym nie tylko zadowalające wyniki prowadzonej dla mojej firmy kampanii Google Adwords, ale także bardzo dobry, bezpośredni kontakt z pracownikami agencji. Zaangażowanie, elastyczne podejście oraz efektywna kampania sprawiają, że szczerze mogę polecić współpracę z Redseo.

Jarosław Magiera, LumaMobile.pl

Współpraca z firmą Redseo od samego początku przebiegała prawidłowo. Pracownicy agencji zawsze sprawnie odpowiadali na moje pytania oraz rozwiewali wszelkie wątpliwości. Ich podejście oraz wiedza zostały przekute na efekty prowadzonych kampanii. Redseo to partner godny zaufania.

Marcin Batorski, German.com.pl