Specjalista SEO – Praca Bydgoszcz

Masz już pierwsze doświadczenia w kampaniach SEO dla sklepów i stron internetowych? Chcesz dalej rozwijać swoje kompetencje, brać udział w ciekawych projektach i mieć realny wpływ na swoją pracę i rozwój agencji? Wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu Redseo!

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie kampanii SEO dla sklepów i stron internetowych.
  • Audyt i analiza stron internetowych pod kątem wytycznych Google.
  • Codzienna praca z narzędziami SEO.
  • Analiza linków serwisu i strategia ich pozyskiwania.
  • Bezpośredni kontakt z Klientami, dla których prowadzisz kampanie.

Czego oczekujemy:

  • Rok doświadczenia w prowadzeniu działań SEO.
  • Znajomości wytycznych Google do optymalizacji stron.
  • Znajomości narzędzi SEO (m.in. Search Console, Senuto, Semstorm, Screaming Frog, Ahrefs).
  • Znajomości systemów CMS (Prestashop, WordPress itp.).
  • Podstaw obsługi Google Analytics.
  • Nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
  • Motywacji i dobrej organizacji czasu pracy.
  • Ambicji i chęci do doskonalenia swoich umiejętności.
  • Swobody w kontaktach z Klientami i Zespołem.

Co oferujemy:

  • Pakiet szkoleniowy 2500 zł na Twoje szkolenia w roku.
  • Wynagrodzenie w przedziale 2500 – 3000 zł na rękę (Umowa o pracę) plus cykliczne premie od każdego projektu.
  • Przejrzysty system premii od każdego projektu.
  • Możliwość pracy zdalnej przez większość dni w tygodniu. Na czas pandemii praca w pełni zdalna.
  • Elastyczny czas pracy, zaczynamy między 7:00 a 9:00.
  • Ambitną pracę z ciekawymi klientami.
  • Przyjazny zespół młodych ludzi.

Redseo to agencja marketingowa specjalizująca się w kampaniach Google Ads oraz SEO. Działamy na rynku od 2013 roku i obecnie nasz zespół to 8 super specjalistów. Nasze biuro jest w Bydgoszczy, ale większość czasu pracujemy zdalnie. Google wyróżnił nas takimi tytułami jak Google Partner Premium, Google Rising Star, Google Digital Champion.

Wyślij swoje zgłoszenie i CV na kariera@redseo.pl dopisując w tytule „Specjalista SEO”.

Dlaczego praca w Redseo?

Otrzymujesz pakiet szkoleniowy,
2500 zł na Twoje szkolenia i konferencje.

Przychodzisz do pracy o której chcesz,
zaczynamy między 7:00 a 9:00.

Możesz pracować zdalnie,
większość dni w tygodniu.

Otrzymujesz stabilną umowę o pracę
i przejrzysty system premii.

Uczestniczysz w szkoleniach
i zdobywasz certyfikaty Google.

Pracujesz w małym zespole,
w którym Twoje zdanie jest ważne.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy. Prześlij do nas swoje CV na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją jakiego stanowiska dotyczy.

Etap 1 – Zbieramy i analizujemy nadesłane aplikacje.

Etap 2 – Wybranym kandydatom przesyłamy prostą ankietę lub zadanie testowe. Umawiamy się na krótką rozmowę telefoniczną lub Google Meet (około kwadrans).

Etap 3 – Najlepszych kandydatów zapraszamy na spotkanie i rozmowę w siedzibie naszej firmy.

Dołącz do nas

Jesteś gotowy żeby zostać częścią naszego zespołu?! Nie czekaj, podeślij nam swoje CV na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!