Młodszy Specjalista Google AdWords (Praca Bydgoszcz)

Jeśli wiesz co to Google AdWords i Google Analytics, Excel nie sprawia Ci problemu, a dodatkowo chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, to jak najszybciej wyślij do nas swoje CV 😀 Dołącz do naszego zespołu i twórz kampanie reklamowe Google AdWords!

Twoje zadania:

  • tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google AdWords,
  • analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics,
  • pomoc w przygotowaniu ofert dla klientów.

Czego oczekujemy:

  • podstawowej znajomości systemu Google AdWords,
  • swobody działania w arkuszach Excel,
  • nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • motywacji i dobrej organizacji czasu pracy,
  • ambicji i chęci do doskonalenia swoich umiejętności,
  • mile widziany aktualny certyfikat Google AdWords,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne w firmie oraz wyjazdowe,
  • szkolenia prowadzone przez pracowników Google,
  • ambitną pracę z ciekawymi klientami,
  • przyjazny zespół młodych ludzi,
  • miłą atmosferę pracy w biurze,
  • wygodny fotel i dobry sprzęt do pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + jasny system wysokich premii za efekty,
  • praca poniedziałek-piątek od 8 do 16,
  • umowa o pracę, pełen etat.

Jesteś gotowy żeby zostać częścią naszego zespołu?! Nie czekaj, podeślij nam swoje CV na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!

Garść informacji o Redseo – Robimy reklamy Google AdWords, prowadzimy fanpage na FB oraz zajmujemy się kampaniami Facebook Ads,  i robimy to naprawdę dobrze. Nasza agencja ma status Partnera Google Premium. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w elitarnym programie Google Partners Rising Stars.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).