Praca Bydgoszcz – Specjalista ds. obsługi klienta

Redseo to agencja reklamy internetowej wyróżniona przez Google za dynamiczny rozwój statusem „Google Partners Rising Star”. Realizujemy ciekawe projekty reklamowe w zakresie Google AdWords. Stawiamy na jakość i dostarczenie najlepszych efektów dla naszych klientów.

Poszukujemy nowej ambitnej osoby do bieżącej obsługi naszych klientów biznesowych oraz pozyskiwania nowych.

Zakres obowiązków:

  • opieka i budowanie relacji z obecnymi klientami agencji,
  • przygotowanie ofert i umów dla klientów,
  • poszukiwania i aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji i dobrej organizacji czasu pracy,
  • ambicji i nastawiania na realizację celów,
  • znajomości podstawowych technik negocjacji i sprzedaży,
  • pewności siebie także w rozmowach telefonicznych,
  • biegłego poruszania się po Internecie czy pakiecie biurowym Office,
  • mile widziana znajomość zagadnień reklamy w internecie.

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne w firmie oraz wyjazdowe,
  • szkolenia prowadzone przez pracowników Google,
  • ambitną pracę z ciekawymi klientami,
  • przyjazny zespół młodych ludzi,
  • miłą atmosferę pracy w biurze,
  • wynagrodzenie podstawowe + jasny system wysokich premii za efekty,
  • praca poniedziałek-piątek od 8 do 16,
  • umowa o pracę, pełen etat.

Gotowa?! Gotowy?! Podeślij nam swoje CV na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).