Grafik komputerowy – płatny staż

Interesujesz się grafiką komputerową? Masz zmysł i talent artystyczny? Przyjdź do nas na płatny staż jako grafik komputerowy i rozwijaj swoje umiejętności!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kreacji graficznych na potrzeby marketingu internetowego,
  • projektowanie graficzne stron internetowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, Gimp),
  • chęci rozwoju jako grafik,
  • motywacji i dobrej organizacji czasu pracy,
  • ambicji i chęci do doskonalenia swoich umiejętności,
  • mile widziane umiejętności tworzenia animacji i montażu wideo,
  • mile widziana znajomość zagadnień reklamy w internecie.

Oferujemy:

  • płatny staż przez 6 miesięcy i możliwość dalszego zatrudnienia,
  • możliwość realizacji kreacji graficznych dla ciekawych projektów,
  • naukę i rozwój obecnych kompetencji,
  • wygodny fotel i dobry sprzęt do pracy,
  • szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdowe prowadzone przez pracowników Google,
  • przyjazny zespół młodych ludzi,
  • miłą atmosferę pracy w biurze od 8 do 16.

Gotowa?! Gotowy?! Prześlij nam swoje CV oraz przykłady wykonanych prac graficznych na kariera@redseo.pl – nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).