(nieaktualne) Specjalista Google Ads [Praca zdalna]

Rekrutacja Redseo Blob

To ogłoszenie nie jest już aktualne – sprawdź zakładkę Kariera

Szukasz nowych wyzwań i rozwoju związanego z reklamą Google Ads? Masz już doświadczenie w prowadzeniu reklam tekstowych Google Ads, reklam produktowych, sprawnie poruszasz się po Google Merchant Center i potrafisz wyciągać wnioski z Google Analytics? Dołącz do Zespołu Redseo i rozwijaj się jako Specjalista Google Ads!

Twoje zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads wszystkich typów.
  • Analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Looker Studio i Google Analytics.
  • Kontakt z Klientami, dla których prowadzisz kampanie.

Czego oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia praktycznego w Google Ads.
  • Nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
  • Motywacji i dobrej organizacji w pracy zdalnej.
  • Analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków.
  • Otwartości na poznanie systemu Microsoft Advertising.
  • Mile widziana umiejętność konfiguracji Google Tag Manager.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub innego.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt b2b.
  • Wynagrodzenie 5500-8000 zł brutto przy umowie o pracę lub netto na b2b.
  • Pracę zdalną czyli „home office”.
  • Elastyczny czas pracy, zaczynamy między 7:00 a 9:00.
  • Szkolenia wewnętrzne w firmie oraz prowadzone przez pracowników Google.
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Google.
  • Dostęp do pakietu szkoleniowego na szkolenia zewnętrzne.
  • Program wdrożeniowy i wsparcie menedżera.
  • Przyjazny Zespół doświadczonych specjalistów.
  • Przejrzysty system premii.
  • Możliwość rozwoju i certyfikacji w Microsoft Advertising.
  • Dalszy awans na Specjalistę Google Ads i podwyżkę.

Preferujemy osoby z okolic Bydgoszczy, co ułatwi spotkanie i integrację 🍻 Jesteśmy jednak otwarci na kandydatów z całej Polski 🇵🇱

Dopiero zaczynasz w Google Ads i nie masz jeszcze takiego doświadczenia? Napisz nam o tym – poszukujemy także na stanowisko Młodszy Specjalista Google Ads.

Jak dołączyć do Redseo?

Prześlij do nas swoje zgłoszenie z CV na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją, że dotyczy ono stanowiska „Specjalista Google Ads”.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Etap 1 – Poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Etap 2 – Wybranych kandydatów zaprosimy na videorozmowę Google Meet.

Etap 3 – Poprosimy Cię o wykonanie bardzo prostego zadania sprawdzającego.

Etap 4 – Zaprosimy Cię na spotkanie do Bydgoszczy aby dopełnić formalności i podpisać umowę.

Etap 5 – Rozpoczynamy Twoje wdrożenie do Redseo! 🙂

Sprawdź wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę w Redseo: https://redseo.pl/kariera/

Chcesz dowiedzieć się więcej o Redseo?

Sprawdź koniecznie zakładkę O nas. Działamy na rynku od 10 lat realizując kampanie dla firm i sklepów z całej Polski i zagranicy. Jesteśmy partnerem Google Premium Partner, Google CSS Partner i Microsoft Advertising Partner. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych na LinkedIn oraz na Facebooku, gdzie możesz zobaczyć co u nas słychać. Znajdziesz nas także na YouTube i w podkaście, gdzie dzielimy się wiedzą o reklamie Google Ads i Microsoft Advertising.