[Nieaktualne] [Praca] Młodszy Specjalista Google Ads

5
(5)

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktualne. Sprawdź kogo obecnie szukamy w dziale Kariera.

Słyszałeś/Słyszałaś o reklamach Google Ads (dawniej Google AdWords) i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku? Lubisz poznawać nowe rzeczy i chcesz doskonalić swoje umiejętności –  wyślij do nas swoje CV 🙂 Dołącz do naszego Zespołu i twórz kampanie reklamowe Google Ads!

Na stanowisku „Młodszy Specjalista Google Ads” nauczymy Cię jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe Google Ads. Zapewnimy Ci szkolenia i wdrożenie w reklamy Google Ads. Poznasz także inne narzędzia Google jak Data Studio, Analytics czy Merchant Center.

Twoje zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads.
  • Analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics.
  • Kontakt z Klientami, dla których prowadzisz kampanie.

Czego oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości systemu Google Ads.
  • Nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
  • Motywacji i dobrej organizacji w pracy zdalnej.
  • Analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków.
  • Mile widziany aktualny certyfikat Google Ads.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt b2b.
  • Wynagrodzenie 2500-3500 zł „na rękę” przy umowie o pracę.
  • Pracę zdalną czyli „home office”.
  • Elastyczny czas pracy, zaczynamy między 7:00 a 9:00.
  • Szkolenia wewnętrzne w firmie oraz prowadzone przez pracowników Google.
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Google.
  • Program wdrożeniowy i wsparcie menedżera.
  • Przyjazny zespół doświadczonych specjalistów.
  • Przejrzysty system premii od realizowanych projektów.
  • Dalszy awans na Specjalistę Google Ads i podwyżkę.

Preferujemy osoby z okolic Bydgoszczy, co ułatwi spotkanie i integrację 🍻 Jesteśmy także otwarci na kandydatów z całej Polski.

Masz większe doświadczenie i oczekujesz wyższych zarobków? Napisz nam o tym – poszukujemy także doświadczonych specjalistów.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Prześlij do nas swoje CV na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją, że dotyczy ono stanowiska „Młodszy Specjalista Google Ads”.

Etap 1 – Zbieramy i analizujemy nadesłane aplikacje.

Etap 2 – Wybranym kandydatom przesyłamy ankietę lub zadanie testowe. Umawiamy się na videorozmowę Google Meet.

Etap 3 – Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie i rozmowę w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy.

Jeżeli chcesz z nami pracować na innym stanowisku, sprawdź pozostałe ogłoszenia rekrutacyjne w dziale Kariera.

Potrzebujesz pomocy z reklamą w Google Ads?
Napisz do nas, przygotujemy bezpłatną wycenę.

Szybki kontakt

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 5

Wystaw pierwszą ocenę! 🙂