[Nieaktualne] [Praca] Copywriter / Content Menedżer

5
(6)

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktualne. Sprawdź kogo obecnie szukamy w dziale Kariera.

Do naszego Zespołu poszukujemy Copywritera do pracy zdalnej. Jeżeli potrafisz tworzyć zgrabne treści, znasz podstawy ich optymalizacji pod SEO, a do tego jesteś świetnie zorganizowana lub zorganizowany – to być może właśnie Ciebie szukamy 🙂

Twoje zadania:

  • Tworzenie treści pisanych na potrzeby klientów i naszej agencji.
  • Opracowanie opisów produktów, kategorii w sklepach internetowych.
  • Publikacje i korekty na naszym blogu firmowym.
  • Zlecanie i nadzorowanie realizacji tekstów u zewnętrznych copywriterów.

Czego oczekujemy:

  • Doskonałej znajomości języka polskiego.
  • Swobody w pisaniu i kreatywnych pomysłów.
  • Znajomości zagadnień SEO w zakresie pisania tekstów.
  • Nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
  • Systematyczności i dobrej organizacji w pracy zdalnej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzia “Planer słów kluczowych Google”.
  • Umiejętność publikowania postów w social media.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt b2b.
  • Wynagrodzenie 2400-3000 zł „na rękę” przy umowie o pracę.
  • Pracę zdalną czyli „home office”.
  • Elastyczny czas pracy, zaczynamy między 7:00 a 9:00.
  • Szkolenia wewnętrzne w firmie.
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Google.
  • Program wdrożeniowy i wsparcie menedżera.
  • Przyjazny zespół doświadczonych specjalistów.

Preferujemy osoby z okolic Bydgoszczy, co ułatwi spotkanie i integrację 🍻 Jesteśmy także otwarci na kandydatów z całej Polski.

Jak wygląda proces rekrutacji w Redseo?

Prześlij do nas swoje CV i przykładowe prace na adres kariera@redseo.pl wraz z informacją, że dotyczy ono stanowiska „Copywriter”.

Etap 1 – Zbieramy i analizujemy nadesłane aplikacje.

Etap 2 – Wybranym kandydatom przesyłamy ankietę lub zadanie testowe. Umawiamy się na wideorozmowę Google Meet.

Etap 3 – Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie i rozmowę w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy.

Jeżeli chcesz z nami pracować na innym stanowisku, sprawdź pozostałe ogłoszenia rekrutacyjne w dziale Kariera.

Potrzebujesz pomocy z reklamą w Google Ads?
Napisz do nas, przygotujemy bezpłatną wycenę.

Szybki kontakt

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 6

Wystaw pierwszą ocenę! 🙂