Wybierz wydarzenie dla siebie – konferencje marketingowe 2018

Sprawdź również:

Na szczęście pewne rzeczy się nie zmieniają. Cieszymy się, że kolejny rok zapowiada się ciekawie, jeśli chodzi o wydarzenia branżowe. Zobacz konferencje i warsztaty, które odbędą się w 2018 roku. Wykorzystaj okazje na poszerzenie wiedzy oraz networking. Zaplanuj, dokąd się wybierasz.

Digital Marketing

W połowie lutego odbędzie się konferencja Digital Marketing. Hasłem przewodnim tego wydarzenia jest “Jak utrzymać uwagę klienta w cyfrowym świecie”. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą dbać o klienta w innowacyjny sposób.

Dowiedz się jak równoważyć działania online i offline, naucz się wzmacniać przekaz dzięki działaniom video, a także uzyskaj wskazówki na temat personalizacji kampanii digital marketingowych.

Kiedy: 14.02.-15.02.2018 r.
Gdzie: Warszawa, Hotel Novotel Aiport

Kongres For Social Media

Na co dzień pracujesz w social media? Kongres For Social Media pomoże Ci zintensyfikować swoje działania w mediach społecznościowych. Praktyczną i użyteczną wiedzę przekaże 6 prelegentów.

Jeszcze lepiej wykorzystaj swoją obecność w SM.

Kiedy: 15.02.2018 r.
Gdzie: Warszawa, Kino Praha

Marketing to youth

Forum w całości poświęcone efektywnej komunikacji z pokoleniem Y i Z, czyli Marketing to Youth. Biorąc udział w wydarzeniu, poznasz kluczowe trendy, zachowania i zwyczaje zakupowe tego pokolenia. Formuła spotkania pozwala nie tylko na wymianę doświadczeń, ale także na minimum teorii, opierając się głównie na case studies.

Kiedy: 20.02.-21.02.2018 r.
Gdzie: Warszawa, EXPO XXI

Ecommerce Trends 2018

Ecommerce Trends 2018 to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy zajmują się handlem w internecie. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać m.in.: zagadnienia związane z modelami biznesowymi, zaawansowaną personalizacją, handlem wielokanałowym.

Jeśli temat ecommerce jest Ci bliski, nie może zabraknąć Cię na tej konferencji! Dowiedz się więcej o obsłudze klienta, warunkach, jakie trzeba spełnić, by powracał on do zakupów w Twoim sklepie, poznaj preferencje płatności klientów korzystających z telefonów/ komputerów.

Kiedy: 28.02.2018 r.
Gdzie: Warszawa, Businessman Institute

Mobile Trends Conference

To już kolejna edycja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o trendach mobilnych. Weź udział w dwóch inspirujących dniach poświęconych nowoczesnej technologii.

Wykorzystaj okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń. Wszystkim pasjonatom branży mobile, polecamy Mobile Trends Conference.

Kiedy: 01.03.-02.03.2017 r.
Gdzie: Kraków, Park Inn by Radisson

Kongres Online Marketing

Biorąc udział w Kongresie Online Marketing, będziesz miał okazję wysłuchać osób, które na co dzień prowadzą promocję w internecie. Poznasz rozwiązania, które sprawdziły się u innych, pogłębisz swoją wiedzę, a także dowiesz się jak prawidłowo planować promocję.

Oczywiście to tylko niektóre z powodów, dla których warto pojawić się na Kongresie.

Kiedy: 01.03.2018 r.
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

Konferencja I love marketing & social media

Ponad 1600 właścicieli firm, marketerów, specjalistów PR, wiele nowych kontaktów, inspirujących case study oraz 32 prelegentów. To wszystko czeka Cię podczas kolejnej edycji I love marketing & social media.

Konferencja dostarcza wiele emocji, szczególnie dzięki grywalizacji – masz wpływ na wynagrodzenie prelegentów. Każda prezentacja trwa 18 minut, więc otrzymasz dawkę skondensowanej wiedzy. Po pierwszym dniu konferencji możesz także wziąć udział w After Party, które sprzyja zawieraniu nowych znajomości ;)

Kiedy: 06.03-07.03 2018 r.
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

Mail My Day

W 2018 roku czeka nas już szósta Konferencja Mail My Day. Masz szansę poznać case study nie tylko z Polski, ale także z rynków zagranicznych. Dowiedz się jak efektywnie wykorzystać email marketing oraz jak łączyć go z innymi działami. Wymieniaj doświadczenia, wykorzystaj zdobytą wiedzę w swoich działaniach.

Kiedy: 20.03-21.03.2017 r.
Gdzie: Warszawa, Mulitkino

XIV Targi eHandlu

W kwietniu kolejna możliwość rozwoju w zakresie handlu w internecie. Na trzech scenach czekać będą na Ciebie 24 prezentacje eksperckie. Podczas XIV Targów eHandlu poznasz nowe rozwiązania dla ecommerce.

Kiedy: 25.04.2018 r.
Gdzie: Kraków, EXPO Kraków

Festiwal SEO 2018

Szósta edycja Festiwalu SEO już w maju. Poznaj interesujące case study, nowości w marketingu, spotkaj praktyków z branży.

Festiwal SEO jest szczególnie bliski naszej agencji. W 2014 roku Paweł Rabinek – właściciel Redseo, przedstawił na nim prezentację “Google News w służbie SEO”. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tutaj.

Kiedy: 11.05.2018 r.
Gdzie: Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

infoShare

Możesz rozpocząć odliczanie do maja. Ogromna dawka wiedzy na konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach oraz wsparciu dla młodych firm.

Wykorzystaj szansę na udział w niezwykłym wydarzeniu jakim jest infoShare – ponad 6000 uczestników, ponad 150 prelegentów, 12 dodatkowych wydarzeń.

Kiedy: 22.05-23.05.2018 r.
Gdzie: Gdańsk, Amberexpo

Certyfikowany Content Marketing Manager

Konferencja warsztatowa? W październiku masz szansę wziąć w niej udział. “Certyfikowany Content Marketing Manager” dedykowany jest wszystkim, którym zależy na prowadzeniu skutecznych działań content marketingowych.

Kiedy: 18.10.2018 r.
Gdzie: Warszwa, Aiport Hotel Okęcie

I Love Marketing

VI edycja I Love Marketing już w październiku! 3 dni, 3000 osób na żywo i w streamingu LIVE.

Otrzymasz dawkę skondensowanej wiedzy, zobaczysz 48 czołowych polskich ekspertów. To od Ciebie będzie zależało miejsce i wynagrodzenie prelegenta.

Kiedy: 24-26.10.2018 r.
Gdzie: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

Podsumowanie

Z pewnością ważnymi konferencjami, na które warto zwrócić uwagę jest także SEMcamp, którego data na razie nie została podana oraz semKRK, który odbędzie się 9 marca w Manggha Kraków.

W jakim wydarzeniu branżowym weźmiesz udział w 2018 roku? Słyszałeś o innych konferencjach, na których warto się pojawić? Daj znać w komentarzu!

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 1

Wystaw pierwszą ocenę! :)

Potrzebujesz skutecznej agencji marketingowej?

Napisz do nas »

1 komentarz do “Wybierz wydarzenie dla siebie – konferencje marketingowe 2018”

Możliwość komentowania została wyłączona.