Jak zdobyć darmowy kupon AdWords?

Aktualizacja – kupony promocyjne AdWords oferujemy wyłącznie naszym nowym klientom. Skontaktuj się z nami, zapytaj jak możemy Ci pomóc w prowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej AdWords i skorzystaj z kuponu promocyjnego AdWords.


Zdobycie darmowego kuponu Google AdWords jest bardzo proste i można zrobić to na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zwrócić się do profesjonalnej firmy prowadzącej kampanie Google AdWords dla klientów. Firmy takie oferują kupony dla swoich klientów. Nasza firma Redseo wykorzystuje dla swoich klientów kupon AdWords wartości 600 zł lub 250 zł (zależnie od dostępności). Na stronie naszej oferty AdWords znajdziesz więcej szczegółów na temat naszych kuponów AdWords.

Drugą możliwością jest zwrócenie się bezpośrednio do Google z prośbą o darmowy kupon AdWords. Można to zrobić na oficjalnej stronie http://www.google.pl/adwords/coupons/ gdzie obecnie można otrzymać kupon wartości 200 zł po wydaniu pierwszych 100 zł na reklamę. Czasem kupony AdWords są także rozdawane jako dodatek do domen, serwerów WWW lub podczas szkoleń.

Kto może korzystać z kuponów AdWords?

Przede wszystkim darmowy kupon AdWords można wykorzystać wyłącznie dla nowego konta AdWords, które zostało założone nie dalej jak 14 dni wcześniej. Jeżeli więc prowadzimy kampanię od jakiegoś czasu, nie możemy skorzystać z kuponu AdWords. Kwota kuponu AdWords doliczana jest do salda konta po wydaniu pierwszych 100 zł na kliknięcia w reklamę, nie pojawia się więc od razu po wpisaniu kodu.

Mam kupon AdWords, co dalej?

Jeżeli posiadasz ważny kupon AdWords i chciałbyś wykorzystać go do uruchomienia pierwszej kampanii Google AdWords, zwróć się do nas. Utworzymy dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową, która pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów. Jeżeli samodzielnie wykorzystałeś kupon tworząc własną kampanię AdWords, możemy pomóc Ci w jej optymalizacji przez lepsze wykorzystanie środków na skuteczną reklamę.

Z kuponu Google AdWords można skorzystać tylko raz.

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 3

Wystaw pierwszą ocenę! :)

Potrzebujesz skutecznej agencji marketingowej?

Napisz do nas »

4 komentarze do “Jak zdobyć darmowy kupon AdWords?”

  1. Chyba googiel już nie jest tak chętny do rozdawania kuponów ..? Pod podanym linkiem nie ma nigdzie nawet wzmianki. Swoją drogą ciekawy jestem skąd Wy macie takie kupony? :) Słyszałem, że certyfikowani AdWods’erzy dostają od czasu do czasu takie prezenty. Możesz coś powiedzieć na ten temat?

    • Pod wskazanym linkiem cały czas są kupony na 200zł, trzeba jedynie podać adres e-mail i Google podsyła. U nas można skorzystać z większego kuponu na 250zł dla swojej pierwszej kampanii.

  2. Czy wszystkie te kupony śa tylko na rozpoczęcie współpracy? Po raz pierwszy? Na pierwsza kampanie? A jak juz ktoś korzyształ z AdWords wczesniej? MR

Możliwość komentowania została wyłączona.