Reklama na YouTube / Kampanie reklamowe wideo

YouTube LogoCzy wiesz, że serwis YouTube jest drugą największą wyszukiwarką na świecie zaraz po Google? Jest to także największy serwis wideo w Polsce i na świecie, w którym także Twoja firma może się zareklamować i to taniej niż myślisz.

Możliwości reklamy na YouTube

Dzięki kampaniom wideo w Google AdWords masz możliwość dotarcia z Twoim przekazem reklamowym wideo do milionów widzów na YouTube, a także w sieci reklamowej Google Display Network.

Kampanie wideo na YouTube umożliwiają precyzyjne kierowanie reklamy do wybranej grupy docelowej, korzystając z danych demograficznych (płeć, wiek), lokalizacji, zainteresowań, tematyki filmów itd. Możliwe jest także kierowanie na konkretne kanały YouTube, a nawet pojedyncze filmy. Reklamy wideo można także kierować na Twoje listy remarketingowe. Dzięki temu możliwe jest dokładne dotarcie do grupy użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą.

Ile kosztuje reklama na YouTube?

Koszt obejrzenia reklamy (CPV – Cost Per View) wideo typu TrueView In-Stream, czyli reklamy wideo pokazywanej przed lub w trakcie filmu, zależnie od tematyki i konkurencyjności zaczyna się od kilku groszy! Dodatkowo koszt ten nie jest naliczany, jeżeli użytkownik pominie oglądanie reklamy.

Współpracujemy z kreatywnymi agencjami wideo, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego klipu reklamowego polecimy Ci najlepszych specjalistów od produkcji i montażu wideo.

Reklama YouTube to ogromny zasięg oraz precyzyjne kierowanie do grupy docelowej, uzupełnione o szczegółowe raporty skuteczności Twojej reklamy. Skontaktuj się z nami aby omówić Twoje cele reklamowe i przygotować strategię Twojej kampanii wideo.

Skontaktuj się z nami »